Запрошуємо у подорож
до світу музики та краси
1
Костюмоване свято
Щоб доєднатися до гри та повністю зануритися у дивовижний настрій дійства, вдягайте свої найкращі вбрання, адже диво завжди починається з краси!
2
7 чарівних історій
Зіткані з мрій
Вбрані у ніжність
Намальовані віршами
Складені з відчуттів
Пронизані посмішкою
Наспівані добрими людьми
3
Солодкі гостинці
Яке ж свято без подарунків. Кожна родина отримає від наших партнерів невеличкий, але дуже приємний сюрприз
4
Фотозона
Дбайливі фотографи театру зроблять неповторні світлини ваших малюків на згадку про радісну подію. Для цього ми створили казкову фотозону, що буде працювати після концерту.
Екотеатр
Наша казкова історія буде створена переважно з паперу, який після використання віддамо на перероблення. Тож по завершенню зими ми розтанемо, як сніг на сонечку, й залишимо чарівні згадки та враження у житті наших глядів.
Анімаційний театр
Наш концерт буде наповнений яскравими динамічними мультимедійними декораціями, що створимо разом із творчим другом - Театром Анімаційного Мистецтва.
Подробиці
Наш новий концерт розрахований на родини з дітьми 0-5 років
Місце
Наші концерти проходитимуть у самому центрі Києва, у дружньому просторі арт-галереї 83 за адресою вул. Тарасівська, 3а (ст.м. "Льва толстого" або "Університет")
Кількість глядачів
Один концерт може відвідати не більше 12 малюків. Тож не зволікайте!
Умови відвідування
Ми дотримуємося карантинних вимог для дитячих садочків. Вся наша команда вакцинована, а обмеження для дорослих відвідувачів залежатиметь від епідеміологічної обстановки в місті та відповідного запровадженого режиму.
Афіша
Обирайте зручний день та час! Чекаємо на вас
Наші партнери